| emma6312 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva:d.Eu sunt clasa a 8`a la Colegiul National de Arte ``DINU LIPATTI`` din bucuresti.As vrea sa dau mai departe tot aici la liceu la sectia muzica. Dar chestia este ca mie imi place si actoria.Intrebarea mea este:Atunci cand voi termina clasa a 12`a, pot sa ma duc la facultatea de Actorie chiar daca nu am facut niciun curs legat de actorie? Va multumesc[fundita]

Răspuns Câştigător
| ioanaandreeaji a răspuns:

Da, sigur ca poti. Nu conteaza ce cursuri ai facut in liceu, poti merge la ce facultate vrei.