| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa vb cu cineva care are iPod Shuffle de asta http://www.altex.ro/ipod-shuffle-apple-mc584bt-a-2gb-usb -argintiu desigur daca doreste

dau fundita

2 răspunsuri:
| ExpertoTpu a răspuns:

Pai acum 1 luna am achizitionat un ipod shuffle 2 gb argintiu.Cand l-am scos din cutiuta lui,am fost entuziasmat, deoarece pur si simplu se simtea in palma, am zis ca daca are 12 g o sa fie usor,prea usor,uite ca m-am inselat,am downloadat iTunes,ca sa pot baga melodii pe el,si sa le pot sincroniza,dupa care am inceput sa ascult la el si crede-ma ca nu mai ma saturam, il luam cu mine peste tot, iti pot garanta ca are un sunet remarcabil in ceea ce priveste claritatea si volumul.Il poti agata unde doresti tu,nu iti scapa(orice ai face), iar atunci cand schimbi melodia, nu trebuie sa mai astepti 2-3 secunde ca la mp3 si la mp4, sau mai stiu eu ce, ti se schimba imediat.Parerea mea e ca se merita sa dai bani pe el.Ti-l recomand. Daca chiar vrei, nu mai sta pe ganduri, salut!

| anonim_4396 explică (pentru ExpertoTpu):

Multumesc de raspuns