| alina244 a întrebat:

As vrea sai mi dati si mie niste idei de proiecte pentru natura ceva ecologic da sa fie ceva original de la voi si sa se poata realiza cu cinci mii de euro va rog cele mai multe idei primeste funda daca sunt originale

1 răspuns:
| ღAncaღ a răspuns:

Intr-o padure copii strang gunoaie, sau padurea sa fi-e fata in fata cu apa ca o reflectie, sau poate intr-un parc copii ingrijesc natura ( vopsesc copacii, planteaza flori, grebleaza frunzele, depinde... daca faci toamna da...)