| Floriii a întrebat:

As vrea si eu cateva status scurtee si fainee de dragosste, prietenie etcc. Cele mai fainee primess funda:Xtonguetongue

Răspuns Câştigător
| buterfly a răspuns:

Uite aici sunt foarte foarte multe:http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2&topic=4129&page=166
Sper ca ti-am fost de ajutor!;)

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

- Sunt frunze ce nu cad oricat de tare ar bate vantul…sunt inimi ce nu se despart nicicand chiar daca sunt departe!

– Departe esti de mine, de nu te mai zaresc, departe ori aproape, eu tot te mai iubesc!

– Cineva TE IUBESTE, si ar vrea sa stii ca vrea sa fie cu tine oriunde vei fi. Cineva TE IUBESTE si ar vrea cineva sa intre in INIMA TA.

– Niciodata n-am crezut ca vei fi. dar uite ca esti. esti aici… aproape de mine, langa inima mea. Te iubesc foarte mult. crede-ma! Esti tot ce am mai scump pe lume!

– Incep sa realizez cat de departe esti de mine, caci simt un gol imens in suflet care doare si nu poate fi alinat decat de mangaierea ta! Iti simt lipsa, IUBIRE…

– Uita-te pe cer. daca ai numara toate stelele, ai afla de cate ori te iubesc.

– As vrea sa fiu o stea… o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea.

– Ce sa scriu?…nu incap decat 160 de caractere…oare de cate ori pot scrie TE IUBESC?

– Iubirea ta e singurul gand pentru care exist. Nu uita ca pentru tine traiesc. Si stii de ce? Doar ca sa te iubesc.

– Ti-as da inima mea, dar a suferit prea mult, ti-as da viata mea dar trebuie sa mearga inainte, ti-as da totul dar e prea tarziu caci s-a terminat.