| Ella_4255 a întrebat:

As vrea si eu niste detalii despre Colegiul National Vasile Alecsandri Galati daca se poate un orar de cls 9 sau niste informatii gen la ce se dau teze, cum is profii peacolo. Cn ma ajuta? big grin aa mentionez ca ma intereseaza profilul mate info ( oricare din ele ala cu intensiv info sau cel cu bilingv engleza ). Plzz ajutati-ma dau funda!

2 răspunsuri:
| juNkie a răspuns:

Pai esti cam manelista tu ca scrii cu "K" in loc de "C"... aolo si ce sa iti zic vorbesti si tu pe "mess"
laughing... doamne... Romania frate big grin

| Ella_4255 explică:

Daca eu sunt manelista uh ce mai esti fraere sa ma scutesti daca mai cunoaste nai mai spune asta... asc mai mult rock si rapp decat ai tu creier bai... ca sa nu injur si scriu cum vreau asa ca ciocu' mic desteptule si app daca eram manelista nu cred ca trebuia sa fiu asa desteapta cu media 9.90 doar ziceam. Daca vrei sa dai rasp din astea stupide nai decat da iti perzi timpul.