| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu niste porecle~.~da sa nu fie gen:pisicuta, motanica, fulgulet [bla bla bla] etc. ceva mai cool [sa nu imi fie rusine cu acea porecla]; x; x; x

Răspuns Câştigător
| Alle_1389 a răspuns:

Bibi
Beib
Broscuta
Pitic
Iubire
micut`
copil zapacit
pinky
Bitzi
Pisy
Fefe
bubu
bulina
bubulina
BeBbe
pufy
buburuza

Numai am inspiratie
happy
sper ca ii sunt de ajutor
happy

6 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

@Derye! are dreptate.prieteniii iti aleg poreclele in functie de personalitatea ta si ce reflecta caracterul tau.Plus ca tu nu vrei gen:pisicuta, motanica, fulgulet dar nume la TPU ai pryncesytalaughinglaughinglaughinglaughingrolling on the floor...Deci ce mai vreilaughing

| Evaa a răspuns:

Boolynotza:X
beibb`
diva:X:X
asta miktongue
mademoisellehappy

fundita:*?

| Derye a răspuns:

Princesito, nu tu iti alegi poreclele. Prietenii o fac! Daca le impui lor sa-ti zica intr-un anumit fel, ai probleme cu capsorul.

| Instinkt a răspuns:

Suckcockerul, Labagiul, Wolf, COcoSelul,

| 202 a răspuns:

Principesa, contesa, columbianca,
sau
porumbitsa, floricica...sunt multe tu sa stii sa ti. o alegiwinking

| mfbluu a răspuns:

@ Derye! nu's pentru mine asa ca shtwinking