| CapSuniCadOolCe22 a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri tari. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă simţ atât de bine. Încât nimeni nu'mi face faţă; x!
2.M-am schimbat şi pot visa acum. Nu mai vreau să cer. Voi obţine oricum!
3.stii ca port cu mine tot ce`i al meu. lumea`n care ma`nvart ma va ispiti mereu. si poate voi greshi din nou. eu nu fur inimi.le primesc kdou"".
4.Tradez. Joc teatru. Manipulez. Înjur. Fumez.Te pot minti în fata fara sa clipesc. Trag numai spre pericol.Dar ma jur ca îmi place cum sunt si nu ma schimb!
5. Dacă`sunt subiect d Bârfă`Tu cretino eşti o târfă`[?]
6.• Uităm de poezie, teatru sau cultură! Ascultăm o muzică bună şi ne doare-n! oh go on.
7.Sunt 1000 de ganduri ce ma duc mereu la tinee rolling on the floor glumeam
aste sunt ff frumoase parerea mea acum FUNDA please te rogg!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata sa traiesti fara lacrimi, sa admiri cu indiferenta, sa suferi razand! sih numai atunci vei putea spune "stiu sa traiesc"

Tot ceea ce nu te omoara, te intareste

In viata risipim ani, iar la moarte cersim clipe.

Nu lua viata in serios niciodata. Oricum nimeni nu iese din ea viu.

Cea mai infidela amanta a omului este Speranta. Te inseala zilnic si totusi, traiesti cu ea toata viata.

Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti!

Viata o primim fara sa o cerem si ne este luata fara sa fim intrebati.

Tot ce pierdem. pierdem pentru totdeauna! Ceea ce nu traim la timp, nu traim niciodata!

Cine se Naste CresTe.Cine creSte iubeste. Cine Iubeste Sufera. Cine sufera reGreta.Cine regreta mOare. Caci viata e Un vis.Visul o Speranta.iar speranta nu Se pierde niciOdata

N`o S`Auzi Vreodata In Viata Vorbe Rele Spuse`n Fata. Toti Se Dau Prieteni Cu Tine. Dar Niciunu Nu`ti Vrea Bineee!

Sunt momente rare, de pus in rama. Viata n-are mainii`! Dar uite ca`ti da cate`o palma.

Poate am aere in cap.asta e problema mea.nu poti sa ma suporiti.asta e problema ta.nu ma cunosti, nu comenta.ai grija de viata ta.nu de-a mea!

. viata nu`i roz! [-x noi, o vopsim in verde! :X am pierdut tot, deci nu mai avem ce pierde!\:d/ noi nu bem de suparare, noi bem de sete! :X suntem la poarta iadului, si taiem bilete!

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi.si chiar de-as avea multe probleme, tot as glumi.pentru ca stii, viata e grea.si lumea e rea! cum as putea s rezist daca nu m-as comporta asa?