| Alessandra_6898 a întrebat:

As vrea si eu niste statusurii mai noii si mai frumoasee...de ori ce fell... funda pentru cele mai multe sh cele mai frmssee:X:X!

Răspuns Câştigător
| dii01 a răspuns:

Uite niste statusuribatting eyelashes

Astept momentul acela special // cand vom fi printz si printzesa in acelasi bal

Si stii bine Am o slabiciune pentru tine; x"
Iubeste`o pana mori! Ca o fata ca ea nu o sa gasesti de 2 ori"

Formeaza numarul meu de cate ori vrei sa vorbim Cheama`ma si o sa vin.; x
Eh si ce daca sunt fata/ Stiu ca ma pot face ascultata

• ¦ O privire si m`ai data gata []! mi-ai luat mintile mi s`a pus pata.¦:X

No Mai SunTh FetiTsa Pe Care Tu O StiA acum imi aprind tigara cand te vad cu ea

Ce sa vezi?! Ai intalnit o fata latina`, Atat de fina. cu o privire divina` Trece mereu prin fata ta si iti injecteaza venin Ce miroase a parfum fin, deloc ieftin`

spune ceva, aseaza-te pe canapea~ Hai bea ceva, aprinde-ti o tigara, pune-ti o cafea~ De ce nu vorbesti, hai mai aproape, te potrivesti~ Pt tot ce ai facut sau n-ai facut, o sa-mi platesti~"

Te`ai IndragOstit de `O sqmpa dOmnisJoara`! Da` ea nu Te vrea Iti face viata amaRa!"

Un Gram Din VrasjeaLa Mea` Tsie ti-a SuciT` minTea`!

Copilaroasa?! Da. Pentru ca asa vreau. Matura?! Cand vreau. Ignoranta?! Cand nu vreau sa vorbesc cu tine. Prietenii mei?! Cele mai tari persoane

Vreau sa sThii` Ca de azi`. DevIn InDiferenTha` DeVin mult` mai Rea` DevIn FaTha` PerfecTha

Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna.""

O stiu de zile, luni chiar ani! ca suntem l scoala, bloC sau maidan. Raman ca ea : prietena mea

Constient de ce fac vreau doar sa fiu atent Imi aprind ultima tigare din pachetul meu de kent

Fizele mele.sunt pentru tarfele ca tine tupeu meu pentru vagabontzi ca al meu:X:X

nu vreau sa mai zic poate, vreau sa sa trec la direct la fapte

Imi gasesti atatea defecte ma critici mereu;-@ de parca ma intereseaza retine sunt printesa lui si e tot ce conteaza!

Probabil că ai să plângi Dar ştiu prea bine Că plângi doar din orgoliu pentru tine

Am invatat sa suport. Viata e grea Dar nu suport o tradatoare asta’i bOala` mea

Pune "STOP" cand te "STRESEAZA explica-i ca "EXAGEREAZA" nu intelege? ABEREAZA? spune-i "PA"si se calmeaza

Fă-ţi timp să iubeşti tot ce e sub sOare.; x

E o alta zi in care mi-am pierdut ideea.Bricheta imi zambeste si tigarea`i cheia.; x"

¦Mi`e dor de tine si fara sa mai spun ceva
Inchei aici ca doare e doar un El si o Ea¦

cu tigara aprinSa stau la fereastra` si ma tot gandesC la iubirea n0astra

Dar nu, nu conteaza, voi spune 'nu' dorintzei tale ` `Voi ataca in continuare, doar cu atacuri verbale`!

Si`mi spui ca`ai tupeu.[]. Iubiiii`ai uitat ceva.[. Tu ai tupeu doar daca vreau eu`!:X:X

ridiCa paharu` sampania` sa curga` pentru. fetele ce stiu` sa faCa ``fraierii`` sa planGa!

mi-a zis mami odata o vorba desteapta.
Printesooo` nu alerga dupa o caleasca ce nu te asteaptasmug

Un baiat se uita acum, vrea si el ceva mai bun. Fetelor ce. i oferim?! Un bye bye si mai vorbim

Asha ca nu plange, revino`ti in fire! Asha e in viata, una trece alta vine in fine hai sa zambim ca viata`i frumoasa, Chiar daca`i plina de nebuni, nu imi mai pasa!

si dimineata cine apare cu flori ` la usja si`mi spune mereu`: `` iarta`ma papusa``? :X:X:X:X

cand Dansez In Stil Pervers Inima`Ti Bate Intens Iti Amintesti De Clipele Cu Mine Sh K Odata Dansam Cu Tine.

Sunt gelOasa si devin pericuLoasa cine s-a atins de tine are viata gRea Cu mine!devil

Nu Ti Se Pare Dubios Sa Le Spui Tuturor K O Fata Te`a Puss Pe Doss?

Yeah, o iubesti ea habar nu are Nu. te vede ca un frate si asta te doare

E atat de dulce cand o strangi la piept E asa frumoasa cand tu ii zambesti Atat de fericita cand ii spui ca o iubesti.

ochii` au acelasi limbaj pretutindeni

sa tac, nu pot! nu port nici botniţă nici lesă. Taci tu, prinţesă!tongue

e ultima` tigara` ce o fumez` planGand` azi e ultima zi in care te port in gand

O vrei asa cum este ea : frumusica, trista Nu prea ii pasa ce zic altii Da intra rau in ture cand o barfesc handicapatii.

Ea nu tine cont de moda o arde cum simte ea se imbraca cu stil iar stilul ei nu minte ea nu vorbeste atunci cand trebuie sa asculte ea nu renunta atunci cand problemele sunt multe.

Ma amuza baietzeii care se vaita ca au suferit din dragoste...si ca nenorocita dracului ce a indraznit sa le faca v-a ranit orgoliul ma nu sentimentele!

Sunt fata care iti spune "nu mai fuma", fata care iti spune "nu mai injura", unica fata care te asteapta sa vi acasa pana dimineata

Tee`Iubesk pana la cer Eu st fetita Ta `iar tu esti Baiatul meu dee` cartier :X:X

Sa`l las? P el niciodata Sa`mi iei ce`i al meo? Ce`a mai proasta miscare devil

Zambesc` Imi aprind tigara te privesc Spun ca plec tu`mi zici "te iubesc" n`am de gand sa mai stau in prteajma ta prea mult rau mi-ai facut ca sa mai pot sta!

D azi am un scop Fericirea mea sa fie p primul' loc; x

Chiar daca e mai dificil, si mai complicat Tre sal cred are multe pe cap Indiferent de ce va fi noi 2 am ajuns departe Probleme vor fi mereu dar trecem peste toate

Ea veDe in Tine un modeL, un Zeu … CrezanD ca pentru Tine, Ea E dumneZeu … Dar nu`i aSa, in chipuL ei maScaT … De Lacrimi, suferinTsa si pacaT Ea sTie, manGaieRea Lui nu`i O pLaCeRe Si ca IuBirEa unui gOLan e doar DuReRe!

ne-au CresCuTh` puTheRyLe s`au uniTh` surOryLe ne-am pOos sPaTe in sPaTe Sa dam` zDrEnTseLe la` o ParThe`?

Un toast pentru noi, pentru cei care ne-au avut, pentru bulangii care ne-au pierdut si pentru norocosii ce urmeaza sa ne aibe!winking:*love struck

Nu vreau sa-l despart de aia. Ca sta bN asa dar cum sa scap d el. Ca a devenit un tampit. Vine la mine cu texte d geNu:''sunt indragostit'

Uraste'ma pentru ca prietenul tau, intoarce capu dupa mine chiar si atunci cand e cu tine

Toate te vor macar o noapte dar nai timp de vagaboante, le vrajesti le inebunesti Le dai idei le dai sperantze, Dar cand vine vorba de iubire le zici ca ma ai pe mine

Esti incredibil [cum te joci cu mintea mea] [irezistibil m-as juca si eu cu a ta] [esti disponibil] [sper sa fi al nimanui] [hai mai aproape sa-ti pun pofta in cui]

Sper ca ti-am fost de folos:*batting eyelashes

Funditabatting eyelashes?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuvintele frumoase pot fi scurte si usor de spus, dar ecoul lor tine vreme indelungata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu rade, citeste inainte!

Sper sa functioneze!

cred ca am luat-o si eu razna... am inceput sa cred

in prostii!

TUTUROR Va spun - mi s-a parut amuzant, am facut

testul si m-au sunat

inainte sa termin de povestit! S-a implinit ceva

neasteptat. Sa vi se

implineasca si voua ceea ce va doriti!

Oameni buni...l-am facut si...jur

ca...dorinta mi s-a

implinit in 15 minute.

Inca ma mai mir. Sa joci nu costa nimic.

SUERTE

Noroc!

> > > > > >

Vraja Vrajitorie

Intradevar functioneaza. Acum cateva luni am primit

un e-mail asemanator

cu acesta pe care vi-l trimit si am urmat

instructiunile. A doua zi mi

s-a implinit dorinta si era ceva care nu se putea

intampla accidental,

adica era o dorinta aproape imposibila... si s-a

implinit.

Asa ca acum va trimit ce am primit ca sa incercaati si

voi.

Noroc!

Va asigur ca e adevarat pentru ca am avut rezultate in

mai putin de o ora.

Nu costa sa incercati...Puteti incerca si vedeti,

chiar daca unii spun

"nu cred in vrajitoare, dar "se stiu".

Pune-ti o dorinta si vezi ce sa va intampla Incepe

sa te gandesti la

ceva ce-ti doresti cu adevarat pentru ca

functioneaza

Persoana care mi-a trimis acest mesaj mi-a zis ca

dorinta i-a fost

indeplinita la 10 minute dupa ce a citit mesajul si

atunci m-am gandit

sa-l trimit. Vrajitoarele iti vor implini o dorinta!

Pune-ti dorinta cand se termina numaratoarea

inversa!

10...

09...

08...

07...

06...

05...

04...

03...

02...

01...

***Pune-ti dorinta***

Trimite acest mesaj la10 persoane in decurs de o ora.

Daca-l trimiti, dorinta ta se va realiza. Daca nu-l

trimiti, se va

intampla exact inversul dorintei tale