| Predat0r a întrebat:

As vrea si eu sa-mi iau un PC (doar unitatea) care sa aiba un procesor bun si placa video dedicata (buget de 1600-1700 lei). Stiti cumva un calculator cu configuratiile acestea?
Scuzati categoria dar e cea mai populata.

1 răspuns:
| ilegalnonstop a răspuns:

Da sigur! altex sau flanco. cu 15milioane ti-ai luat o unitate cu 2-3gb RAM si 2ghz + ca la flanco primesti si un mouse+tastatura cadou!
Tot ce trebuie sa faci e sa nu intrebi pe TPU restul ci sa mergi direct la magazine electonice.