| Adi199513 a întrebat:

As vrea si eu sa-mi spuneti care stiti un site de tv online dar sa mearga si pe mozilla si cu sop cast. cel mai bun raspuns... fundita:X:X si resturi voturi:*:*astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| robertpaul a răspuns:

Http://www.cool-itv.net/ este cel mai bun.dai in jos, in dreapta la ajutor general help si iti va arata aplicatiile pe care trebuie sa le instalezi, pentru a rula tv online.astept fundita)))))

| robertpaul a răspuns (pentru robertpaul):

Mersi pentru. fundita.insemna ca era ceea ce cautai.ciao

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

1tvonline

| iSkater a răspuns:

Buna! :D Fi fericita! Tocmai ai o solutie :
Descarca: http://www.softpedia.com/......layer.html

Dupa descarcare, il instalezi. Pentru a putea te uita la TV, descarca si instaleaza programul SopCast.

Dupa toate acestea, Intra in tv wave, apasa TV si alege default list. POTI CHAIR SA ITI BAGI PROGRMAE LA FAVORIT PENTRU A VIZIONA MAI USOR! (p.s. si eu am programmul si merge perfect;) ) Fundaa?