| SHOKOrawr a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ce sa intampla cu mine! deci parintii mei am impresia ca nu ma apreciaza atat de mult(invat ff bine la scoala, am intrat la cel mai bun liceu din oras, nu le-am facut niciodata probleme etc)in schimb ce primesc de la ei? caldura sufleteasca nu o simt! si parca totul merge prost, sunt complexata de toate defectele mele, sunt slaba rau si nu reusesc sa ma ingras (ma simt slabita )si in plus nici cu dragostea nu stau prea bine! as vrea sa stiu ce se intampla cu mine! ma simt de parca nu am nici o valoare in fata familiei, prietenilor

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Incearca sa le spui ca astepti mai multa afectiune de la ei.incearca sa-ti faci un grup de prieteni sau macar 2-3 prietene cu care sa vorbesti despre cum te simti.

| vladucu a răspuns:

Poate ca la ei e problema nu la tine.