| WickedBoy a întrebat:

As vrea si eu un site de unde sa pot descarca o carte de lectii de pian sau tutorial video.sau chiar si online. Orice care poate ajuta sa invat straight faceDau funditahappySi punctaj maxim la restulwinking

Răspuns Câştigător
| N_9535 a răspuns:

Am eu o carte de la lectiile de pian daca vrei pot sa o scanez si sa ti-o trimit pe mail tongue doar sa-mi lasi id-ul tau pe privat

2 răspunsuri:
| SydOreL a răspuns:

Ai putea sa imi trimiti si mi-e pe e-mail ce ti-a trimis ti-e N_9535? sydorel2009@yahoo.com