| buburuza_7398 a întrebat:

As vrea un sfat.Am 17 ani si 40 de kg. As vrea sa ma apuc de sala pentru a ma "forma", adica fund, sani, solduri. Poate cu ocazia asta ma mai si ingras putin... am picioarele subtiri... Deci ce imi recomandati? Sa fac sau nu? Imi dauneaza cresterii? Si ce alimentatia trebuie sa am?

4 răspunsuri:
| NoName1234 a răspuns:

40 kg? Ingrasate! Eu am 11 ani si 35 kg, tu ai 17 ani si 40 kg?!

| buburuza_7398 explică:

Pai de asta si vreau sa ma duc la sala laughing

| Andreea763 a răspuns:

Si eu sunt slabastraight face nu mai stiu ce sa fac...cred ca ar fi bine sa faci ca poate mai pui ceva muschi pe tine...

| Vanity a răspuns:

@ Lorena, nu ai cum sa-i zici " ingrasa-te" hai pe bune, tu crezi ca se ingrasa la comanda? Deci, eu zic sa intrebi un specialist despre exercitiile astea ( poti sa-l intrebi si pe profesorul de sport), dar nu cred ca te poti ingrasa in modul acesta.
PS : si eu sunt in aceeasi situatie, numai ca am 15 ani si 42 de kg ( slaba, stiu ). Succes!