| XoOxXo a întrebat:

Aseara am avut un vis cu prietenul meu, si dupa aceea am avut un alt vis.am visat ca un baiat necunoscut imi era iubit.si nu mai stiu cum a aratat baiatul.cand m`am trezit doar visul mi-a fost in minte dar nu stiu de la ce sad si am avut un sentiment foarte ciudat si cu visul acesta dar si cu prietenul meu.De ce am visat ca un necunoscut mi-a fost iubit? si dupa ce m`am trezit de la ce voare am avut acel sentiment ciudat? Helppsad fundita

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Si eu as visat ceva asemanator si nu inseamna nimic,stai linistita, sentimentu ciudat l ai avut probabil ca ai visat acel necunoscut si te simnti cumva vinovata ca erai cu,, altu,, in vis

| YourSweetAngel a răspuns:

Pai ceva in genu am visat si iop si dupa ce m-am despartit de iubitul meu si am stat destul de mult timp despartiti acesta a vrut sa ne impacam, si intr-un fel visu m-a ajutat sa...fac ceea ce ar trebuibig grinshi a fost destul de binelaughing...deci dupa mine ar fi un fel de semn pentru trecut sau viitorbig grin:*Funda?batting eyelashes