| VasileSara a întrebat:

Aseară am visat persona de care imi place dar nu m-am gândit la ea. Asta însemna ca se gândește la mine?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic, doar un vis de noapte, aleator, care nu are nici o treaba cu viata reala, ci cu obsesiile tale care nu-ti dau pace.

| dullcat a răspuns:

Nu.Inseamna ca tu te gandeai la ea, doar ca in subconstient, de aceea ti-a aparut in vis.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu,nu are nicio treabă chestia asta cu realitateabig grin

| VoidEternal a răspuns:

Nope.

| StoicAnalysis a răspuns:

Invita persoana aia in oras si afla chiar tu big grin.

| sammie a răspuns:

Nu. Astea sunt doar superstitii. Daca tu simti sentimente puternice fata de ea, tu te gandesti la ea in subconstient, si iti apar in vis.

| FindMyName a răspuns:

Nu porumbiță, sunt doar superstiții.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Fals.

| DorinaK a răspuns:

Da.