| popmirgea1999 a întrebat:

Aseara and ma uitam la Titanic stateam in pat si plangeam ca prostu, si nu din cauza celor doi(jack si rose) ci pur si simplu din cauza ca, cand ma gandesc cati au murit, + ca am mai vazut o faza(o femeie cu bebelusul in brate intreaba pe capitan unde sa mearga sa se salveze). De ce sunt asa sensibil oare? Si azi cand m-am uitat, iar am plans(tot la aceeasi faza) Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Sa te gandesti ca zilnic mor zeci de mii de oameni in toata lumea, e naturalhappy

| BeckhamRZM a răspuns:

Băi frate, nu ești sensibil. EȘTI OM, nu ai cum să stai de piatră când vezi așa ceva, chiar e este film.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru BeckhamRZM):

surpriseeu radeam in hohote cand cadeau aia din vapor.surpriseoare sunt diabolic?

| BeckhamRZM a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Păi și eu râdeam, mai ales când cădea vreunu și se lovea de ceva. rolling on the floor))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e neaparat un lucru rau sa fii sensibil, asa ca nu cred ca ar trebui sa faci ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal sa te simti trist. Cu toate ca nu am vazut filmul, mi-a parut rau. Mai ales de Titanic. Saracu' cati bani au dat aia sa-l faca. Cred ca daca m-as duce sa-i caut ramasitele l-as vinde la tigani si mi-as lua un Lamborghini.
hai razi nu fi trist.

| rockandroll999 a răspuns:

Daca esti asa sensibil, nu mai ai mult pana sa te sinucizi laughing...scuze,nu ai ce sa faci, esti sensibil pentru ca esti sensibil laughing asa-i felul tau.Ai sa treci prin niste situatii dificile din care vei invata multe si vei incepe sa te maturizezi..bine,acum nu stiu cati ani ai, in fine. Si inca ceva, fetelor nu le plac plangaciosii, bafta