| Daei a întrebat:

Aseara mi-am pus busuioc sub perna si am visat 2 baieti. unul e actualul meu prieten si celalalt a aparut doar pentru cateva secunde si nici nu i-am vazut fata, nu mai tin minte ce era cu el. Ce inseamna asta?

2 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

Probabil iti va aparea in cale, cel de-al doilea baiat,(eventual in acelasi timp in care esti cu actualul tau prieten)dar va fi ceva trecator care va trece repede. Eventual vreun flirt sau o amorezeala de cateva saptamani.thinking Eu asta cred! happy

| Giianina a răspuns:

Nu trebuie sa te sperii s-ar putea sa te fii visat si nu inseaman nimic.sau sa fie adevarat ce a zis si ''ewygirl'' SCUZE DACA AM GRSIT LA SCRIERE DAR MA GRABESC. sper sa te fi ajutat bafta