| fata2011 a întrebat:

Aseara tocmai am racit. aveam viroza respiratorii ce leacuri pot lua ca sa pot scapa dar fara medic dau funda!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să urmezi un tratament cu antivirale. Medicul este cel mai în măsură să te trateze corect!
Un ceai de tei cu lămâie și miere de albine, propolis, echinaceea, frecții cu carmol, inhalații nazale care igenizează, etc.
Fără baie generală pe toată perioada tratamentul, fie el de la medic sau băbesc.
Pa, pa.