| Andruta a întrebat:

Ashley tisdale sau miley cyrus? argumentati in cateva cuvinte raspunsulhappy
cel mai bun are funda!:X

3 răspunsuri:
| SaraAldi a răspuns:

Miley Cyrus pentru ca:
e mai populara
e mai talentata, canta mai bine, are o cariera mai reusita decat Ashley
arata mai bine(incepand de la corp, e mai inalta)
si totusi e mai tanara.happy

| MarcŞiAtât a răspuns:

Nici unalaughing

| iepurica_6079 a răspuns:

Eu aleg Ashley Tisdale, deoarece are o voce minunata, este foarte frumoasa, si plus ca Miley Cyrus se drogheaza, si desi inainte ea era idolul meu, acum sunt atat de dezamagita de ea incat nici nu mai ascult muzica ei! Ault decat Ashley Tisdale, Selena Gomez, Demi Lovato si Vanessa Hudgens.