| anonim_4396 a întrebat:

Asi vrea sa imi impresionez profu' de sport dar cand incerc nu ma baga in seana ce pot sa fac sa il impresionez ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| Fuckin-Battlefield a răspuns:

First.nu o sa zic nimic de genu ca a ce cauti e adult si chestii ca poate nu te referi neaparat la astawinkinghappy oricum e treaba ta!(nu vad ce ai de pierdut.). deci sa-l impresionezi:faci tot ce iti zice el si mai mult, intotdeauna mai mult. dupa ce se termina ora tu ramai sa mai faci niste abdomene.cand va zice sa-l asteptati sau sa stati cand e in preajma fai niste ture de sala, abdomene, exercitii etc cand e langa tine arata-i ca tragi''de tine''arata-i ca poti si rezisti la orice, asa esti pe teritoriul lui si ar fi chiar impresionat sa vada ca o 'fata'' trage atata de ea...la'' materia lui''.(ps. am ap 5 ani de volei) si oricum din toate astea ai numai de castigat i mean. o sa arati si mai bine si o sa pasesti cu mai multa incredere in tine, cam la asta se refera sportul in general.happy!kiss

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Lasă impresiile faţă de profesorul de sport, rişti să te îndrăgosteşti şi nu este bine.
Este normal şi foarte bine face să nu te bage în seamă, este adult iar tu minoră.
Au fost mediatizate câteva cazuri în care elevul s-a îndrăgostit de profesoară şi s-a încheiat dramatic, ai înţeles, da?
Pa, pa.

| Butsilee a răspuns:

Fa tot ce iti spune el bine (daca poti) thinking reformulez:nu bine pefectwinking

| St!L a răspuns:

Ce treaba ai tu cu profu' de sport?laughing

| Marii a răspuns:

Mai intai impresioneaza-ti profesoara de romana invatand sa scrii, si dupa aia du-te si la ala de sport. Daca cel de sport nu te baga in seama insemna ca nu esti genul lui.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa ceva...cum ar fi... ruata, ruata apoi aterizezi inpod, stai in maini si apoi aterizezi in pod sau stai in miini

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey nu imi place de el ma descurc bine la toate dar la sport nu doamne sa imi placa de el

Răspuns utilizator avertizat
| maryo2010 a răspuns:

Aruncate dupa coala