| Maximus_7522 a întrebat:

Asi vrea sa zbor cine ma poate ajuta?

5 răspunsuri:
| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Redbull...iti da aripi...laughing))

| AdamBlack a răspuns:

Daca vrei sa ne iei la misto cum trebuie, baga texte mai aiurite...
Taromu de poate ajuta straight face

| Cory_1336 a răspuns:

Sa te tin de mijloc sa nu cazi? atunci cand vei zbura

| adyzone a răspuns:

Taromu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă-mi o vizită și te ajut cu toată plăcerea :
- cumpărăm multe baloane și ne ducem undeva să ni le umfle cu heliu. Dar multe, multe baloane. Sute, mii. Să mă iei și pe mine unde te duci.
- confecționam niste aripi de pânză, legăm de ele o sfoară foarte lungă, te leg de aripi și te plimb eu, te țin de jos. Un fel de zgardă mai înaltă laughing.
- adunăm niște bani pentru un zbor cu avionul, dar cu condiția să mă iei și pe mine.
Sper că ți-am fost de folos.
-