| Hasel a întrebat:

Asta, ce o sa scriu acum o sa vi se para penibil, incep:
BUNA, numele meu este Hasel si am 12 ani si vreau sa port bustiera doar ca mi-e rusine sa-i spun mamei deoarece noi avem o relatie "rece" vorbim decat 1 ora pe zi si cand vreau sa mananc si nu stiu cum sa-i spun, va rog, ajutati-ma doar sa nu dati raspunsuri penibile

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

De ce sa-ti fie rusine? Sunt bustiere special pentru barbati si poarta destui. Spune`i ca iti doresti asa ceva si da`i un argument bun pentru care o vrei.Sigur te va intelege si daca nu o face, pune tu bani deoparte si roaga pe cineva sa te ajute sa o cumperi cand ai strans destui.

| rici12 a răspuns:

Ai sânii asa de mari ca vrei bustiera?
eu zic vb cu ea si sa îi zici dar si tu ai purtat când erai de varsta mea

| KaraSiAtat a răspuns:

Cs:Go Connect:
CNA.INDUNGI.RO = 93.119.24.143:27015
JBGO.INDUNGI.RO = 93.119.24.65:27015