| justmebi a întrebat:

Asta e o intrebare adresata celor ce maine va duceti la scoala big grin
voi duceti flori la profesoare?

7 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu.

| Cupcakestar a răspuns:

Da,decat la diriginta!winking

| Alina23012000 a răspuns:

Eu ii duc decat lui diri ^_^.
Pisi, cine mai duce acum, flori la multiprofesoare? laughing
Ii poti duce decat la diriginta si gata :d.Nu mai suntem in clasa I :3.

| justmebi explică (pentru Alina23012000):

Pisi, eu din clasa a 7-a nu m-am mai dus cu flori la scoala.pentru nimeni. eu doar am intrebat, voiam sa vad daca-s singura laughing

| Alina23012000 a răspuns (pentru justmebi):

Ai facebook?
Give me a hug >:d< and your facebook.

| iDangerous a răspuns:

Doar dirigintei că na. E primul an de liceu şi trebuie să ai bunul simţ la tine, faci părere bună. Bla bla. La anul' nu mai d-au nimic. =.=

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dau un buchet de flori lu' diriga si atat. Daca as da la toate n-as mai manca juma' de an. straight face