| Camelia_8424 a întrebat:

Asta e o intrebare mai mult pentru baieti.

in vara am fost cu un baiat cam 3 saptamani...ne-am despartit fara cearta si am ramas amici...in urma unei petreceri, eu si unul dintre prietienii lui ne-am apropiat destul de mult. duminica ne-am reintalnit, eu ex-ul si prietenul lui, doar ca mereu cand incerc sa vorbesc cu acest prieten al lui de baga intre noi, ne tachineaza si face glume gen"hai ca stiu ca o sa fiti impreuna"(nu ca nu am vrea, dar din cauza lui nu putem)dar nu inteleg atitudinea fostului odata ce s-a terminat si dc nu ma lasa sa imi vad de viata mea.

voi ce credeti, care sa fie motivul?thinkingconfused

Răspuns Câştigător
| gabitza_2422 a răspuns:

Dar pot raspunde si fetele nu?

pai hai sa-ti zic parerea mea...

te placeee e clar. e gelos, nu stie cum sa se manifeste si sa evite ca tu si cu prietenul lui sa nu fiti impreuna.

2 răspunsuri:
| Selena54 a răspuns:

Pai explica-i frumos ca nu mai esti impreuna cu el si fiecare trebuie sa isi vada de viata si sa nu se amestece in decizile celuilalttongue

| Rebekella a răspuns:

Poate te place si e geloswinking