| Andreia98 a întrebat:

ASTA E PENTRU CINE SE UITA LA NARUTO.as dori sa intreb cum ar trebui sa vizionez filmele Naruto.ar trebui dupa un anumit numar de episoade sa ma uit la un film, apoi incep sa vizionez din nou episoadele? sau filmele nu au deloc legatura cu episoadele? ci sunt separate...Ma tem sa nu pierd ceva important daca nu vad si filmele.M-am gandit sa vad mai intai toate episoadele si dupa aceea filmele, dar am vazut ca la primul episod din Naruto Shippuden apare o secventa din film.Cum ar trebui sa procedez?

Răspuns Câştigător
| ANAHsneaman a răspuns:

Pai filmele nu au legatura cu episoadele sunt asa ca niste,, aventuri'' urmareste mai intai naruto (simplu) apoi filmele naruto (simplu)
dupa aia urmareste naruto shippuden si filmele.Le poti urmari cum vrei tu la shippuden (filmele) oricum repet ca nu au nici o legatura cu episoadele! :d
SPER ca te-am ajutat catusi de putin big grin

| Andreia98 explică (pentru ANAHsneaman):

Heei,merci..mai multe persoane mi.au zis asa.M-am gandit si eu prima data sa fac cum ai zis tu,dar nu eram sigura si am cautat ca disperata pe mai multe site.uri sa vad insa ieri am trecut la shippuden, nu m-am mai uitat la filme asa cum am planuit, insa fiind singura perosana care m-a ajutat. FUNDAA. daca ai fb da-mi add,, alexandrad andreea' mai discutam pe chat despre Naruto, daca vrei.

| Andreia98 explică (pentru ANAHsneaman):

Nu sunt sigura daca am trimis raspunsul, insa o sa zic mai direct decat data trecuta : cauta-ma pe fb daca ai,, Alexandrad Andreea'', mai vb pe chat daca vrei.