| uglyCORPSEbride a întrebat:

Asta este cea mai naspa vacanta din viata mea.
Cel mai palpitant lucru pe care l-am facut a fost sa merg in tabara(6 zile). In rest am stat la bunicamea sau acasa. Stau toata ziua la calculator. Stau pana pe la 3-4 noaptea si ma trezesc la 12 (astazi m-am trezit la 16.30).
Nu am cu cine sa ies in oras. Mama mea m-ar lua cu ea cand iese, dar mi-e rusine sa umblu cu mama.
Prietenii sunt plecati ori la mare ori in tabara. Si prietena mea cea mai buna este o IDIOATA.
Trece vara pe langa mine si eu nu ma distrez.

5 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Ai facebook? In mod normal nu as spune asta, dar intrebarea ta m`a facut sa imi dau seama ca facebook`ul are, totusi, cateva mici beneficii laughing. Daca ai, cauta persoane pe care le stii cel putin din vedere, sunt in scoala cu tine, etc si incepe sa intrii in vorba cu ele. O saptamana ajunge ca sa va cunoasteti cat de cat si sa aveti destula incredere unul in altul ca sa va vedeti, chiar daca e fata sau baiat. Dat fiind faptul ca pe internet e mai usor sa comunici cu diferite persoane (bine, nu tot timpul), nu cred ca vei intampina dificultati. Vara frumoasa sa ai! happy

| bObby123 a răspuns:

Si la mine la fel. toti prietenii mei sunt plecati in nu stiu ce tari nu stiu ce vacante... numai eu stau acasa pe pc si ma plictisesc pana si iubita mea e plecata si sunt mai plictisit ca niciodata... aia e ce sa facem stam sifrecam menta. la toamna sa vindeme menta frecata laughing

| uglyCORPSEbride explică:

Cred ca o sa fac un forum pentru oameni plictisiti laughing