| Ramonessa a întrebat:

Astazi ajunge mama acasa din Italia, ce cadou sa ii facem? P langa un buchet de flori? Fuunda :*

Răspuns Câştigător
| SoNiCxXx a răspuns:

O felicitare facuta de tine este mult mai buna decat daca cumperi ceva... o va inveseli mai mult pentru ca este munca ta

3 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Unul dintre lucrurile esențiale va fi să fie lună în casă altfel ar putea crede că nu vă descurcați fără ea sau că nu prea vă pasă dacă a venit. Chiar dacă vine cu avionul va fi un drum destul de obositor, așa că puteți pregăti masa, însă nu ceva obișnuit, prăjituri sau mâncare mai "festivă" (nu chema rude sau prieteni din prima zi). Ca și cadou cred că e suficient că vă revede pe voi, însă dacă chiar ți să-i iei ceva poți să cumperi o ramă, eventual digitală pe care o va putea lua cu ea dacă cumva pleacă înapoi. Așa vă va putea vedea oricând.

| William a răspuns:

Nu cred ca mama ta vine din Italia ca sa ii dai un cadou, vine sa te vada pe tine. Deci cel mai bun cadou esti tu.

| mitika12 a răspuns:

Pai poti sai cumperi ceva frumos niste haine sau poate ceva pahare!