| alexa19 a întrebat:

Astazi am iesit pein fata blocului ca sa iau putin aer si era si un amic de al meu pe afara si a venit la mine la scara si am inceput sa vorbim, sa radem etc.
Fostul meu prieten care sta fata in fata cu blocul meu a iesit pe geam si cand m-a vazut ca vorbesc cu baiatu asta se tot uita pe geam la mine, tot intra in casa si iar iesea pe geam, si la un moment a stins lumina si tot se uita la minestraight face
Mentionez ca avem 3 saptamani de cand ne-am despartitstraight facesi el a pus punct relatiei pe motivul ca nu ne potriveam si ca fiecare sa o ia pe drumul luistraight face
De ce credeti ca iesea si statea pe geam si se uita la mine?
Voi ce credeti?
Ce sa cred din asta?straight face

4 răspunsuri:
| Andreutza016 a răspuns:

Buna! Gelozia clar laughing!

| Aeerdnaaa a răspuns:

Probabil a realizat ce a pierdutwinking. Mai mereu se intampla asta baietiloroh go on.Eu in locul tau ii faceam si mai mult in ciuda devil.ca sa realizeze ca a fost o greseala imensa ca v-ati despartit. si probabil o sa cedeze si cred ca iar o sa vrea sa fie cu tine...parerea mea :* Bafta!

| iKaede a răspuns:

Gelozia asta, ce face din om. = ] = ] laughing Geloooooos! E de bine, tine la tine.winking

| вèiiiвiii a răspuns:

☆ Hey`inca tine la tine love struck, era gelos smug. Succes :*! ☆