| LoveAngel223 a întrebat:

Astazi este ziua mea si ma gandeam ca maine sa le duc ceva colegilor mei dar nu stiu ce. Ar trebui sa le duc cate un suc si ceva prajiturele sau sa duc tort si din astea?

Răspuns Câştigător
| cosmina05 a răspuns:

Prajituri si suc e cel mai simplu

8 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Niste bomboane si o sticla de suc cu paharele de plastic e de-ajuns

| xAvrilx a răspuns:

Happy b-day:*

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Ii servesti cu bomboane de ciocolata.cumperi o cutie-2 cat ai nevoie.noi asa faceam in liceu. fundita?happy

| ch0c0latemix a răspuns:

Pai eu le-am dus suc, bomboane si cate o prajiturica magura la fiecare... lma:*

| WhiteRose a răspuns:

Si eu ma gandisem odata la asa ceva, dar am preferat sa le duc prajiturele pentru ca murdaresc mai putin si nu trebuie sa le mananci cu lingurita si suc evidenthappy

Dar acum depinde de tine cum vrei sa fiehappy

| Kanpeki a răspuns:

Mai bine tort laughing

| Xname a răspuns:

Pai la scoala eu te sfatuiesc sa duci 2 sticle de suc (sau mai multe-proportional cu nr colegilor tai) si niste bomboane/prajituri

| Motanyk a răspuns:

Pai la multi ani atunci pop, eu cand eram la scoala duceam bomboane si ii serveam cu suc. acum depinde si de ceea ce vrei tu succes si o zi cat mai placuta pop