| Marissella a întrebat:

Astazi, intr-un moment trist, cand toate s-au adunat si am izbucit, le-am trimis un mesaj celor mai bune prietene ale mele spunandu-le ca nu mai vr sa umbludlok cu ele ca ele niciodata nu mi-au fost prietene adevatate si multe altele. M-am descarcat, iar acum ma simt f. rau.O prietena mi-a sp ca-mi respecta decizia...nu mi-a zis nimic sa-mi arate ca nu-i adevarat...ce sa fac?

1 răspuns:
| Blondamea a răspuns:

Mda...este doar o cadere nervoasa si incearca sa le explici daca iti sunt prietene cu adevarat vor intelege si te vor ierta