| love44katyp a întrebat:

Astazi merg la o petrecere (suntem 3 fete) si nu stiu ce am putea face (jocuri)... urgent

5 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Uite cine vorbestelaughing o intrebare de genu' asta aveam si eu si ai zis "foloseste-ti creativitatea copilaaaa"
phbbbbt

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Mie-mi place mafia, daca stii jocul ala de carti.
Si mai sunt multe alte jocuri...adevar, provocare, procent sau daca as fi (e mai bine si cu procent si daca as fi pentru ca poti sa afli foarte multe secrete):p

| iuliaoprea a răspuns:

Puteti juca "Eu niciodata...", carti (macao + pedepse, killer preda-te), adevar sau provocare, puteti sa faceti ceva dulce...

| Gogutzu a răspuns:

Mai sunt si baieti? ca iti zic eu ce sa jucatihee hee

| russiangirl_2817 a răspuns:

Va uitati la filme... jucati carti, adevar sau provocare, faceti farse la telefon... din astea!