| alexandra_6136 a întrebat:

Astazi mi s-a intamplat ceva ce mi sa mai intamplat cu un baiat, coleg de scoala, a vrut sa ma duc acasa de la scoala si l-am intrebat daca a facut-o cu colega mea de clasa cu care s-a combinat la inceputu anului scolar, dar nu mai e cu ea de mult timp, iar el a sp k nu deoarece daca vrea sa faca dragoste cu o fata minora(el are 21 de ani)merge si sa dea o declaratie pentru ca nu vrea sa intre la parnaie si i-am sp k ii foarte ok ceea ce ai sp, dar el m-a luat in acel moment de mana si a sp hai sa mergem si am ramas uimita, ii cel mai de treaba baiat el a mai m-a luat de manachiar si in brate si vbcu el prin tote mijloacele de convorbire si a incercat sa ma sarute de foarte multe ori si imi place de el dar nu am curajul sa-i spun k ii un baiat calumea si k imi place de el spuneti-mi cum sa-i spun.

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mai bine iti vezi de treaba, probabil colega ta l-a refuzat si acum incearca sa te pacaleasca pe tine.

| Sara a răspuns:

Vrei sa i cazi de tot in brate? Vrei sa faca sex cu tine? Dupa cum vb esti mica tare, mai bine lasa te pagubasa, si da i eject cat mai repede. Fa in asa fel inkat sa se raceasca relatia cu el. Te a vazut mai mica decat el si naiva si crede ca poate sa si bata joc de tine. ai grija mare!

| ioanaa a răspuns:

Pai. daca ai zis ca te ia de mana, te ia in brate si incearca sa te sarute. inseamna ca te place. Si daca il placi si tu, te poti saruta cu el pentru a-i da de inteles, daca nu stii cum sa-i spui.

| MADALINAAAA a răspuns:

Poi e clar ca si el te place.Si pare un baiat chiar de treaba.nu vezi pe toate strazile baiat ca el.Cand mai incearca sa te sarute, lasa-l, chiar prelungeste tu sarutul...fii dulce cu el, arata-i prin fapte k il placi, nu prin cuvinte.Succes:*

By the waybig grin:si mie imi place twilight!:Xmai ales robert pattinsonlove struckil ador.:X

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Pe vremea mea, cand luam in brate o tipa si o sarutam, era un mod "subtil" de a-i spune ca imi place de ea. Si daca fata nu ma plesnea si ma saruta la loc, intelegeam, din "subtilitatea" ei, ca ma place si ea.

Ok, tu zici ca e coleg de scoala, si tu insinuezi ca esti minora. Din asta rezulta ca tu esti la liceu (sper eu), si asta inseamna ca el a ramas 3 ani in clasa a 12-a? Din descrierea asta nu pare o persoana pe care poti sa te bazezi. Sfatul meu e sa stai departe de el, ca nu miroase a bine. La 21 de ani nici cel mai cuminte dintre baieti nu se gandeste la lucruri foarte serioase, iar diferenta de varsta/experienta ii permite sa te joace pe degete cum vrea. Si cum spui tu, are si experienta in domeniul minorelor. Sa te intalnesti cu o tipa mai mica odata, se mai intelege, dar sa te intalnesti numai cu minore, e clar ca ori nu esti capabil de alte tipuri, ori urmareste lucruri nu tocmai curate.

| afrodita17 a răspuns:

Roaga-i pe parintii tai sa ii spuna ce vrei tu...cu siguranta te vor ajuta si ii vor transmite...
pun pariu ca are niste ''vrajeli''in el domineisorul asta al tau...

| J7anine a răspuns:

Ce vrei sa-i spui? Ca-ti place de el si vrei sa te culci cu el?
Ca sa n-aiba nici el probleme cu parnaia, mai cresti si tu putin. Preocupa-te de scoala, limba ta romana sufera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipu' este un pedofil ascuns laughing

| radub a răspuns:

Cu inchisoarea are probleme daca ai sub 16 ani. daca ai implinit aceasta varsat mai poate fi pedepsit doar daca te forteaza :p si ca sa i zici ca ti place uite o formula foarte complicata:imi placi! :p