| anonim_4396 a întrebat:

Astazi nu vreau să merg la ore din cauza unui test pentru care nu am invatat.Am 2 de 10 la obiectul respectiv si nu vreau să imi stric media. Aveti vreo idee ce sa le spun părinților(un motiv pentru care nu se fac ore)? Faza cu boala nu merge, nu stiu sa ma prefac

1 răspuns:
| OanaBianca7 a răspuns:

Pai nu le spune niciodata ca s-au anulat orele pentru ca ei o sa afle intr-un fel sau altul, la sedinta sau in alte cazuri. Spune-le ca te-a durut burta si ti-a trecut sau... nu a venit profesorul... laughing))