| dadaaaaa a întrebat:

Astazi s-a intamplat ceva aiureah...cand am intrat pe mess intra un baiat pe mine (in cunosc, imi placea in vacanta de el dar am vazut ca are prietena si l-am lasat in pace) si a inceput sa vorbeasca cu mine daca am prieten ca el nu mai are si mi-a zis daca vreau sa fiu cu el si mie chesti din astea pe mess nu prea imi place. i-am zis sa ne intalnim dupa masa si tot zicea ca nu poate si nu stiu ce.si m-am gandit ca poate fi varumiu...care e var cu baiatul ala...si tot l-am intr pe varumiu el zicea ca nu...(l-a telefon l-am intrebat) si deodata il bufneste rasu`...si mi-o zis ca el era.acum faza nasoala ii ca nu stiu ce sa fac...ma dau putin suparata pe varumiu dah nu ma pot abtzie mult sa fiu suparata pentru ca e bolnav (are cancercrying) si tin ffff mult la el...nu vreau sa il fac sa sufere ca nu vorbesc cu el pentru ca tine ff mult la mine ca la o sora si eu tin ca la un frate. dar si vreau sa il fac sa inteleaga ca nu e bine ce a facut (varul meu are 12 ani...nu prea ii poti cere mult. dar totusi.)

Răspuns Câştigător
| MM a răspuns:

Acuma sincer... pe langa ce boala are varul tau, ce ti-a facut tie e nimic. A facut o gluma, e plictisit, e satul de toate, cine stie... Dar deja e batut de soarta saracul, ca sa te mai superi si tu pe el.La urma urmei, n-a facut cine stie ce... Eu daca as avea un var bolnav pe care-l iubesc ca pe ochii din cap, l-as lasa sa faca ce glume vrea el, daca asta ii aduce zambetul pe buze, daca asta il face sa uite pentru cateva momente ca e bolnav...Decat sa stai suparata pe el, mai bine razi cu el de situatie.

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai atunci vb cu el frumos, spune-i ca nu e frumos ce a facut, dar a glumit si nu cred ca trebuie sa fi chiar asa suparata pe el, mai ales daca e bolnavsad...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna
vb cu el si spune-i ca nu a fost frumos ceea ce a facut si sa nu se mai repete...nu trebuie sa fii suparata pe el mai ales daca e bolnav...si e si micwinking... 12 ani... a vrut si el sa faca o glumawinkingkiss

| 4Fun a răspuns:

Probabil n`avea ce face, si prin asta a gasit o cale de amuzament` tongue, mai bine sa nu faci vreun gest.

bft!`

| adela17 a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ce crezi dar nu fi rea mult suparata pe el...caci boala pe care o are in comparatie cu gluma pe care a facut-o e o nimica...fi alaturi mereu de el...si spune-i ce e bine si ce nu...are doar 12 anisori ce ii poti cere? arata-i cat de mult ti la el...toti avem nevoie de putina afectiune...succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei din acestia sunt gramada, da-i ignore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i ignore pe mess ca s-ar putea sa-ti faca si alte poate si vorbeste doar la telefon dar si acolo s-ar putea sa ai surprize, las a, iarta-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta

| cilion_5256 a răspuns:

Glumai gluma... asa viata e mai vesela si gluma buna da nuante de veselie in viata omului... si ar fi oprostie din asa maruntisi sa te superi... (fa doar diferenta din gluma si batjocor) am pute sa ne suparam doar in cazu 2...