| vip 2010 a întrebat:

,,, astept parerea voastra...:d ce ziceti fostul meu prieten, s-a cuplat cu alta, a stat cu aia 3 saptamani, aia la lasat. dupa ce s-a despartit de aia la 0 zi m-a sunat etc, nu i-am raspuns la telfon, ( pentru ca stiam ca vrea sa impacam ), ieri sa aflu ca s-a impacat cu aia, ce credeti nu e un dobitoc laughing). Dar sincer am niste remuscari ca n-am vrut sa vorbesc cu el...

4 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Ce sa zic, e un superficial tipu', nici nu stie ce vrea cu adevarat, poate ii plac relatiile ocazionale.Si mai mult ca sigur nu stie sa pretuiasca persoana de langa el, se numeste instabilitate.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Asa, si tu ce vrei? Gandeste-te intai la tine, la ce vrei tu, la ce meriti si apoi analizeaza situatia asta.

| Raiden a răspuns:

Topica si punctuatia utilizate-n mod gresit! asta unu la mana.
2. din intrebare nu inteleg mai nimic, ai greseli de scriere ( "0 zi", "vrea sa impacam", ce sa impacam si capra si varza? )
3. Care este intrebarea? Tu doar ai prezentat o situatie, care-i intrebarea?

| roxynutza a răspuns:

Ar trebui sa te joci un pic cu sentimentele lui (bine acum nu stiu daca il iubesti si ce vrei tu)oricum ar trebui sa ii arati ca poti si tu sa fii tare. Daca pe el nu il doare arata-i si tu asta macar pe exterior.roga un coleg, un amic sa te ajute si daca se intoarce la tine da-i cu flit...succes