| Crisan_Daniel_1999 a întrebat:

(astept un raspuns de la fete)Cand vorbesti cu o fata despre ce siar dori ia sa vorbesca?

Răspuns Câştigător
| DeeaCrissTina a răspuns:

Pai de obicei o fata ii place sa fie complimentata, sa vorbesti despre ea, despre viata ei, sa o faci sa rada si sa te uiti atent in ochii ei, si sa fi tu insuti sa ii pari acelei fete ca nu esti ca ceilalti, sa pari ca tu esti special. Sper ca te-am ajutat.

10 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Despre anumite chesti care-i plc, sa ii faci complimente, sa-i spui glume...
*-*

| Izomer a răspuns:

glumite! devil

| aishastefi8 a răspuns:

Atunci cand nu mai aveti nici un subiect de dezbatut desii asta nu ar trebui sa se intample.

| SmileInGreen a răspuns:

Încercă să găseşti lucruri pe care le aveţi în comun, despre care să discutaţi.

| dragos9234 a răspuns:

Despre cizme, posete, romantism si alte chestii asemanatoare.

| Indestructible a răspuns:

Și-ar dori să înveți mai multă gramatică.

| Kennziiie a răspuns:

Depinde daca e deschisa. happy Daca da, despre oricebig grin

| Mlov3u4ever a răspuns:

Poi ne plac complimentele(in cazul in care vrei sa fi cu ea), in rest.ce sa zic..nu conteaza subiectul numai tu sa vorbesti.happy

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Nu trebuie sa exista un anumit subiect, lucrurile trebuie sa decurga de la sine, cand vorbiti timpul trebuie sa treaca foarte repede. de obicei in primele conversatii o intrebi de lucrurile care ii plac cum ar fi muzica, dans, imbracaminte, stil de viata, sau lucruri care ii displac. poti vorbi aproape orice cu o fata, incearca sa fii cat mai dragut si finut, sa nu fii insistent, sau vulgar chestiile astea displac tot timpul

| blueskies14 a răspuns:

Hai maa..Nu trebuia sa gandesti "ce ar dori", trebuie sa fi spontan, serios acum. vrei s-o. sau sa te placa? Vorbesti despre ce crezi tu ca ar fi subiect la comun, daca nu`i place schimba ea.