| AndreiP98 a întrebat:

Astia care ati terminat cls a 8-a...La banchet trebuie sa vii cu partener/a? Si trebuie neaparat din clasa ta sau si din altele

1 răspuns:
| cscaramel a răspuns:

Nu, nu este obligatoriu sa ai partenera, dar daca vrei sa inviti pe cineva, nu trebuie sa fie neaparat din clasa ta, ci poate fi din orice alta clasa de a 8-a de la tine din scoala, deoarece banchetul se face de obicei cu toate clasele den scoala ce termina clasa, si ar fi de prost gust sa aduci pe cineva care nu termina atunci sau care nu este din scoala... sper ca te-am ajutat big grin