| simpatik_3750 a întrebat:

! ATENTIUNEEEEEEEE LUME! As dori sa joc empiremt2.eu dar cand doresc sa-mi fac cont imi spune dupa parola de stergere la caractere Presidente de la republica(cognome) si am scris ce am stiuut si nu a mers spuneti-mi sis mie ce trebuie scris acolo ca doresc sa joc si eu ca is curios am auzit ca e cel mai tare privat mersi! PS: DAU FUNDITA LA CEL CARE MA AJUTA RPDDDDD!
MS ANTICIPAT

221 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Mai incearcă sa iţi faci cont incă odată, dacă nu merge, incearcă pana la nesfarşit. nu iţi pierde speranţa de a juca jocul care iţi place atat de mult.
Baftă!

| stfnn a răspuns:

De fapt merge sa iti faci cont pe empiremt2.eu(www.empiremmorpg.com) si acolo la intrebarea aia scrii "Napolitano"

| Cosmin162749 a răspuns:

Scrii acolo napolitano

| bogda00 a răspuns:

Acolo scrie napoletano

| AlinSUNT a răspuns:

Pei acum nu mai merge ca pagina e privata sau cum sa iti spun si acum nu te mai lasa ca si eu am vrut sa imi fac cont si sa in downaldez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdea... cine vrea sa fim prieteni la cronikal luati id robi_king2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robi_king27 era scuze :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era robi_king27!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treb sa scrii Napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ati dau e un cont daca vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele este napolitano si ala care a zis ca este inchisa iregistrarea este un prost pentru ca nu este adevaratlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau inchis inscrierile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu frt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog sa imi spuneti adevarul ca mie nu imi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu ma lasa e de la pagina nu mai lasa straini trebuie sa fii in italia sa faci contul iol am descarcat si nu pot juca ca zice server down am nevoie de un cont imi da cineva nu conteaza daca e de lvl 0 ca in 1 ora il faci 75

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am scris tot da ziche stain voi che id ati pus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, as vera si eu un cont... orice cont. id de mess sergiu_bos25. hai mersi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti zic finca ma enervezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah nu merge cu napolitani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa scrii Napolitanio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa-ti faci cont scrie napolitano si merge merit o fundita nu? :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu
nu gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce nu pot sa il dau jos imi puteti spune si mie? Va rog big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simpatik: La aceea intrebare trebuie sa scrii "Napolitano", dar acum, nu se mai poate efectua o inregistrare de la inceputul lunii august. Bafta in continuare! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Napolitano vreau fundita big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba
nu se mi pot face conturi numa cu IP italian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plz dati-mi un cont pe hero sau pe cronikal daca vreti va dau cont pe darklongju lv 91 are +9 pe mental cu P plz dati-mi un cont pe hero sau cronikal 80+ bagati id denis_ard_09

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo trebuie sa pui napolitano dupa ce bagi codu de stergere caractere