| simpatik_3750 a întrebat:

! ATENTIUNEEEEEEEE LUME! As dori sa joc empiremt2.eu dar cand doresc sa-mi fac cont imi spune dupa parola de stergere la caractere Presidente de la republica(cognome) si am scris ce am stiuut si nu a mers spuneti-mi sis mie ce trebuie scris acolo ca doresc sa joc si eu ca is curios am auzit ca e cel mai tare privat mersi! PS: DAU FUNDITA LA CEL CARE MA AJUTA RPDDDDD!
MS ANTICIPAT

221 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plz dati-mi un cont pe hero sau pe cronikal daca vreti va dau cont pe darklongju lv 91 are +9 pe mental cu P plz dati-mi un cont pe hero sau cronikal 80+ bagati id denis_ard_09

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo trebuie sa pui napolitano dupa ce bagi codu de stergere caractere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah frate fa-ti un mail cu terminatia it.
EX. dota_dota.yahoo.it

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

scrie napolitano la ultimul rand big grinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BAH ESTE Napolitano as se scrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma acolo scrii tara de unde esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fi atent scrii numele parola emailul si la ultimile doua spatii nepunctate scrii naplitano si o sa mearga si cand primesc fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule acum nu mere siteul deci n-ai cum sa-ti faci asta e respect safftului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo trebuie sa scrii napolitano ca la ultima chestie trebuie sa scrii presedintele italiei credeam ca nici eu nu stiam mi-a zis un prtnbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super frate

| 44332211 a răspuns:

Trebuie sa scrii numele presedintelui republici care e Napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nah din pacate empiremt2.eu s-a inchis timp nelimitata crying nu mai poate juca nimeni acest privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba fratilor la presedinte trebuie sa scrii NAPOLITANO ca e presedintele iteliei si este servaru inchis hai salut si nu te lua de pe aia ca cica trebuie cont de la un prieten naspa nu e adevarat salut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idu meu e lotico-playboy conteacteazama stit zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo trebuie sa scrii Napolitano.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah.numele la presidente e Napolitano...si pune si tu cod de stergere 1234567winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele presedintelui e Napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele presedintelui esti Napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yo incerc sa intru acu si zice server down, dc nu pot sa intru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma trebuie sa scrii Napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai trebuie sa scrii Napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conturi am dar nu merge nici hero nici kronikal laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! am cont pe empire un sura de lvl 98 ...intra la resistrati hero si la ultima scrii napolitano si vezi ca o sa mearga daca nu merge incearca mai tarziu! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesta este idd-ul meu...bagal in lista si te ajut eu cum sa-ti faci cont iulian_iulian32

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu mai mg sa iti faci cont deoarece sunt prea multi playeri pe server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai ma trebuie sa scrii Napolitano sau Napoletano nu mai tin minte bine e 1 din alea 2 ascultama pe mine ca stiu stau si in Italia deci!