| simpatik_3750 a întrebat:

! ATENTIUNEEEEEEEE LUME! As dori sa joc empiremt2.eu dar cand doresc sa-mi fac cont imi spune dupa parola de stergere la caractere Presidente de la republica(cognome) si am scris ce am stiuut si nu a mers spuneti-mi sis mie ce trebuie scris acolo ca doresc sa joc si eu ca is curios am auzit ca e cel mai tare privat mersi! PS: DAU FUNDITA LA CEL CARE MA AJUTA RPDDDDD!
MS ANTICIPAT

221 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai pilz bagati aidiul cos740 si dati-mi si mie joku ca nul stiu sa-l iau crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cont da nu-l dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal... acolo scrii Napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba frate cine imi zice si mie un sv demetin privat da sa fie tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La parola de caractere trebuie scis ceva cuvint in limba Italiana cum ar fi napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti ce scrii acolo ma scrie napolitano sa vezi ca merewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Napoli parca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa scrii cat mai complicat parola, useru si parola de caractere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa scrii Napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut scrie 1234567

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man
scrie
napolitano ca merge...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciao

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii Napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami id de mess al tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Napolitai sau ceva cenu scie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa scrii Napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care da inteme pe cronical pentru inteme de herro?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un cont pe Emipire pls! daca aveti unu si vreti sa il dati ad : andrei_karatekaulcampion! Nu conteaza lvl! mersiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi merge crying. Va rog dati-mi un site ceva care sa mearga...plssss...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi mai merge deloc pagina scrie 403 forbitten si nu se incarca mi-a zis un prt ca trebuie ceva schimbat ip nu stiu ce sa zic care poate sa ma ajute sa lase comm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa scrii napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Merge Fiindca GA GameMetals (cel nou de pe empiremt2) a bagat un program pentru identificarea clasei de ip si vedea tare de unde provine providerul tau de nethappy. asa ca degeaba incercati. cine are cont contactati-ma la papy_elf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PFF ce rahat ca acum s-a inchis site-ul pentru ip ROmanx((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai mere sa iti faci cont pentru ca s-a sters site pentru ca is prea multi playeri si in curand n-o sa mai mearga serveru pentru ca se va sterge si se va face alt server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am raspuns so inchis empiremt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci : la stergere se scrie asa 1234567 apoi acolo la presidente cnome sau ceva de genu se scrie asa Napolitano. Si merge am facut eu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu ca si mie imi face la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io am cont cu king otel santa de toate dar nu pot sa downloadez jocu Help

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa scrii napolinano