| simpatik_3750 a întrebat:

! ATENTIUNEEEEEEEE LUME! As dori sa joc empiremt2.eu dar cand doresc sa-mi fac cont imi spune dupa parola de stergere la caractere Presidente de la republica(cognome) si am scris ce am stiuut si nu a mers spuneti-mi sis mie ce trebuie scris acolo ca doresc sa joc si eu ca is curios am auzit ca e cel mai tare privat mersi! PS: DAU FUNDITA LA CEL CARE MA AJUTA RPDDDDD!
MS ANTICIPAT

221 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe gogle metin2 privat si dai la beckchinght ati faci cont si dawloatezi si faci repede lv da pe la 65 faci lv mai greu la armurier iti da armura de 48 si armura de incapetor si de 26 da in+9 si la ala care vine arma rib fms+9 iai pantofi speed mascaemetiei 1 yang ambele si faci repede 1kk nu1k sau 1, 000 yang 1kk faci de la 30 si 40 eu ma joc ne intanlim pe server 1 ch1 ma cheama wioaroar022 si mai stiu cum da ma vezi u hai papa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a mers din prima! scuze nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cemi dia daca te ajut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gm de ce nu dau drumu la shop de pe cronical d epe sai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi zice nimic de presedinte sau ceva imi cere id de 9 cifre parola de 9 emailu si codu de stergere atat.Nu stiu dc presedinte spuneti voi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Napolitano am scris eu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, s-au deschis inregistrarile dar s-ar putea sa inchida metin empire pentru. ca nu au bani sa mai tina deschis.lumea nu prea mai doneaza... s-au deschis d prin octombriewinking succes l cont! mai incearca, sigur o sa functzionezewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo trebuie sa scrii Napolitano fix asa cum am scris eu ca e presedintele italieiwinking deci scrii Napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma u trebui sa scrii acolo codu ala de mai jos ala de numere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa joc care stie sa imi sp si mie va rog id meu ii bene.romario

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Napoletano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da-mi id tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care da si mie siteu de register? ma u trebuie sa scrii ce vrei nu are nicio legatura eu nu vreau fundatia vreau doar siteuuuu

| BoGdY90 a răspuns:

Daca imi dai fundita iti dau un cont! id yoobogdyutzu@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rogggg cine imi face si mie un cont pe empiremt2.sa-mi trimita la adresa de mess satanik_rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma lasa liber si dai creaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma e Napoliatana daca vrei sa sititihappybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu despre ce vorbiti acolo eu am intrat pe site si nu mi-a cerut nici un Presidente de la republica mi-a cerut ID, parola, e-mailu, codu de stergere character, si codul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un server din cele 2 este inchis in celalalt mi-am facut usor cont> Vreau fundita si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba intri pe www.empiremt2.eu dai sa-ti faci cont pe ce server vrei tu si acolo trebuie sa bagi o parola cu care iti poti sterge un caracter din mt 2 acolo bagi orice de exp eu am pus :1234567,,,, bunica
orice parola

| timichetan a răspuns:

Ba ce prosti santeti
se poate face cont si peste 10000000ani da nu stiti voi
1.intri pe www.empiremt2.com
2.dai la registrazione (pe ce vrei cronikal sau hero)
3.dai la download
4.si gata tiai facut cont da sa vezi pe ce pe hero sau crinikal
5. unde iti cere cosu ala ii ca sa iti stergi un caracter din joc daca vrei sa stergi bagi codu(parola) care tiai pus-o 'eu am pus-o 1234567 ' cea mai buna parola :PPP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele de familie sau te punne sa scrii codul care ti-l da ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti neghiobi cu tot cu napolitanele voastre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum nu mai e nevoie sa scrii in acea rubrica.
trebuia sa scrii "napolitano". happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa scrii o adresa de mess a ta sau alu altcineva scrii aron.yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi puteti spune si mie ce metin 2 pot sa jjoc ca sa cresc repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cititi atent ce mi sa intmplat pe empiremt2.eu server italian:mare atentie va rog.In primul rand rog ca cel care se ocupa de acest forum sa nu-mi mai stearga anunturile si sa acepte ceea ce scriu.Nu mai donati ca mai devreme sau mai tarziu [TGM]Shanks o sa va ia itemele si o sa va baneze contul.Am avut un cont pana acum 2 ore de lvl 107 si era 50% modat.Eram in COVO2.La un moment dat de la lvl 107 am scazut la lvl 80.Imediat am primit chat privar de la acest Shanks si cu ironie mi-a scris in italiana : felicitari ai ajuns la lvl 80.Normal am cerut explicatii de ce mi-a luat expierenta.A zis ca cine are lvl 100 si vine in COVO2 asa se intmpla, asa sunt regulile si daca imi cer explicatii imi baneaza si contul.Normal eu am cerut explicatii pentru. ca eram nedumerit la ceea ce se intampla cu contul meu care era 50% modat (adica am donat ceva sa am cateva iteme mod) si timpul pierdut sa ajung la lvl 107.Am intrebat unde scrie pe forum aceste reguli ca eu ma uit zi de zi pe forum si nu am vazut asa ceva.El a zis ca era scris pe FORUMUL VECHI.Atunci eu i-am zis ca sunt nou si nu aveam de unde sa stiu ca daca ai lvl 100 nu ai voie in COVO2.Si nu se face asa deodata imi scazi expierenta fara sa imi dai un avertisment.Asa se poate face numai in cazul in care pe acest forum era scris clar ca cei de lvl 100 nu au voie in COVO2.Normal intrevenea prin chat privat si imi zice-a : Hei nu ai voie aici ca esti lvl mare si risti sa fi banat. Daca eu insistam si ramaneam tot acolo atunci avea tot dreptul sa imi baneze contul. Tineti cont la intrebarea mea unde scrie regula ca nu ai voie in COVO2 el mi-a raspuns asa:Regula era pe forumul vechi.Eu sunt nou nu aveam de unde sa stiu.El - nu mai insista joci asa de la lvl 80 altfel daca mai ceri exlicatii iti banez si contul.Pana la urma mi-a banat si contul pentru. ca am cerut explicatii si pe buna dreptate nu am gresit cu nimic.Intrebare? Daca eu stiam aceasta regula ma mai duce-am in COVO2 cu un cont de lvl 107 si 50% modat? Nu, asta a fost rea intentie din partea acestui Shanks pentru. ca ieri seara am batut un ROSU pg: giopep, la care dupa ce l-am batut bine vreo 20 min. mi-a zis ca o sa am probleme ca el e bun prieten cu Shanks si ca el are mai multe conturi (printre care si un ninja fata) modate si a cumarat multe si Shanks are grija de cei care doneaza mai mult.Si uite cum s-a si intamplat in aceasta seara a venit CULMEA chiar Shanks si mi-a banat contul.Acum ii raspund si lui : xalex care se ocupa de donatii.Da xalex asta e inseamna hotie.Una e ca serverul sa se inchida si sa pierzi tot si alta e sa vina Shanks sa it baneze contul si sa-ti ia tot din el pentru. simplu fapt ca eram in COVO2 si pe acest forum nu scrie nicaieri ca nu ai voie acolo cei de lvl peste 100. A facut printuri la toate pagnile cu data si ora asa ca degeaba puneti regulile acum.Inatai respectati voi regulile si scrieti pe forum tot ce trebuie si dupa aveti pretentia sa respecte si jucatorii.Prin banarea contului fara un motiv intemeiat asta inseamna hotie xalex asa ca nu mai vrb. tu de justitie.Stau in Montecatini Terme comune di Pistoia (rezident de 5 ani) ma duc la avaocatul meu Antonio Beti sa vedem cine a acest Gianluca Seminara care noi astia facem donatii si vine unul ca Shanks si baneaza conturile fara motiv sau la influenta unor prieteni de ai lui.O sa scriu pe toate forumurile despre acest server si de hotii care sunt aici.O sa va fac reclama,, buna,, peste tot. Si sper ca avocatul meu sa inchida mult mai devreme serverul decat vreti voi sa o faceti.Nu uita Shanks ca salariul tau vine din bani nostri.Comoarta-te regulamentar daca vrei sa fi reguli.Respecta daca vrei sa fi respectat.Scrie regulile pe noul forum daca vrei sa se respecte regulile.Lasati sa vada acest mesaj toti Romanii care joaca pe acest server.75% de pe acest server sunt romani si fara donatiile lor era inchis de mult.Si mai zice-ti ca romanii sunt hoti. Daca aveti coloana vertebrala lasati masajul sa citeasca toti si nu mai stergti cum ati sters pe primul.AS VREA SA PUN SI O POZA (UN PRINT FOTO) DE LA BANAREA FORUMULUI CARE AM SCRIS ACEST MESAJ CUM MI-A RASPUNS GM_UL INSULTE, INSULTE, INSULTE.CINE VREA SA VADA FOTO. ADRESA DE SKYPE ynferno2