| simpatik_3750 a întrebat:

! ATENTIUNEEEEEEEE LUME! As dori sa joc empiremt2.eu dar cand doresc sa-mi fac cont imi spune dupa parola de stergere la caractere Presidente de la republica(cognome) si am scris ce am stiuut si nu a mers spuneti-mi sis mie ce trebuie scris acolo ca doresc sa joc si eu ca is curios am auzit ca e cel mai tare privat mersi! PS: DAU FUNDITA LA CEL CARE MA AJUTA RPDDDDD!
MS ANTICIPAT

221 răspunsuri:
| ShddXV2 a răspuns:

C

| ShddXV2 a răspuns:

Cine imi da si mie un cont pe cronikal sau pe hero contactati-ma la id paulvsdica repede

| yyulian12 a răspuns:

Presedinte le e napolitano trebuie sa scrii napolitano

| yyulian12 a răspuns:

Tre sa scrii la ala napoliatno

| Scumpikutza a răspuns:

Sa stii nu EmpireMt2 e cel mai tare sv de metin, cel mai tare e PerfectMt2! Uite siteul de unde potisa iti faci cont pe empire dar pe primul sv http://174.142.53.140/register/ Acum imi dai fundita?;;)

| 44332211 a răspuns:

Trebuie sa scrii numele presedintelui republici care e Napolitano

| smecherul56 a răspuns:

Ba la republica gotnome scrii asa napolitano ai intales dar dupa aia daca serverul e oprit iti va scrii stranioero! ori de la server ori de la cont ca exista mai incerci si altceva alte nume de conturi

| ▬►ANNNDRU !◄▬ a răspuns:

Trebuie scris Napollitano! AndrU1995 4 ever :X

| silviu_2888 a răspuns:

Sa schimbat saitu de asta nu merge saitu este http://www.empirelegacy.net/ si server hero nu mai exista s-a inchis de asta n va merge sa faceti cont

| 12121 a răspuns:

Imi are rau daca vrei iti dau eu un cont

| timichetan a răspuns:

Ba ce prosti santeti
se poate face cont si peste 10000000ani da nu stiti voi
1.intri pe www.empiremt2.com
2.dai la registrazione (pe ce vrei cronikal sau hero)
3.dai la download
4.si gata tiai facut cont da sa vezi pe ce pe hero sau crinikal
5. unde iti cere cosu ala ii ca sa iti stergi un caracter din joc daca vrei sa stergi bagi codu(parola) care tiai pus-o 'eu am pus-o 1234567 ' cea mai buna parola :PPP