| KatoXPiyn_8895 a întrebat:

Ati auzit de bomba cum ar fi ca Justin Bieber A primit un video de la o fana din romania, Da uitati videoclipul aicihttp://peoplefenomen.blogspot.com/......ieber.html mi se pare ceva absolut ciudat dar dupa cum se aude accentul ala de canal de intelege ca este din moldova. Dar intrebarea este ce credeti Justin va veni in moldova pentru fata aceea sau nu? Ok Justin la cat e de nebun poate veni oricand in Romania,,,, Dar nu cred ca va veni pentru o,, fana" asa de infocata:)))
Ps:nu doresc mesaje obscente despre Justin XPDoar ca nu va place!

Răspuns Câştigător
| Georgiana_5221 a răspuns:

Daca va veni in Romania va veni pentru ca asa va vrea el dar in niciun caz nu va veni pentru ea.Chiar sper sa vina pentru ca si eu sunt fana justin bieber il ador

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Daca ala vine in Romania e sinucidere curata...rolling on the floor

| Diana4456 a răspuns:

Daca vine Justin Bieber...o sa mor...
Nu are cum ma! Crezi ca asculta el de o fana care cica il iubeste? Mai sunt si altele si mai si decat "Fana Romanca" sa zic asa.
Na intr-un fel ii tare.
Ps: Nu ...gresit sunt multi care le plac doar cateva melodii de la Justin Bieber!winking