| IoanaIonuca a întrebat:

Ati avut careva din voi relatie cu un coleg de clasa, cum a fost, cum a decurs? Sau ce parere aveti de o astfel de relatie?

3 răspunsuri:
| FrumusicaSufletista a răspuns:

Eu nu am avut o astfel de relatie,dar nu te sfatuiesc, in clasa intre colegi va stiti aproape totul unii despre altii, asa ca intr-o relatie nu ati mai avea ce sa mai aflati si nu o sa va fie interesant, o sa va plictisiti repede, apoi veti incerca sa va evitati ceea ce intr-o clasa e aproape imposibil.

| Ştefan_Adriana_1999 a răspuns:

Foarte fain. Daca gasesti persoana potrivita, si nu stati toata ziua "bot in bot" e chiar bine. Si cred ca relatiile astea sunt printre cele mai frumoase, asta daca stii sa te bucuri de ele. Trebuie doar sa ai grija sa nu faci gesturi stupide care v-ar putea afecta relatia in vreun fel. :3

| DenisaSava18 a răspuns:

Eu am fost intr-o relatie cu un coleg de la mine din clasa...Nu a decurs bine. A durat doar 2 luni dupa aceea s-a despartit de mine deoarece s-a plictisit de mine deecci.Nu cred ca relatiile la scoala sunt foarte bune.☺️
Pupici si toate cele bune