| RappK a întrebat:

Ati avut parte de dragoste la prima vedere? ati reusit sa cuceriti aceea persoana? a tinut relatia?big grin

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu, nu si...nubig grin
Dar nici nu e timpul pierduthee hee

| monyk a răspuns:

Am avut parte de dragoste la prima vedere, si dupa 2 ani am reusit sa fiu cu acel baiat, am fost timp de un an si am avut o relatie frumoasa, dar pacat ca s-a terminat...important ca sa s-a intamplat, si desi nu mi-a fost usor, acum mi- mult mai bine...happy

kratos
| kratos a răspuns:

Da eu cu sotia mea am avut parte de asa ceva si tine de 2 ani si inca tine relatia. Sper sa tina inca 60 ani fara probleme.

| Artemiss a răspuns:

Da, da si nu...

| alinutzacodruta a răspuns:

Da am avut parte de dragoste la prima vedere big grin si a durat un an si trei luni din pacatesad putea tine mai mult sad

| Andreea_8014 a răspuns:

Da.am avut parte de asa ceva.si am si cucerit acea persoana. Iar relatia a tinut 7 luni.deoarece el... a plecat la ingeri.sad

Deyutza:*

| MissCamelia a răspuns:

Da la toate 3 intrebarile tongue

| RappK explică:

La mine e da...nu...nustraight face. poate asta din cauza k aceea persoana nu stia ce simt pentru ea si eram prea rusinoasablushing

| deiutza_9183 a răspuns:

Da am avut parte si am si cucerito si inca tinebig grin

| dizzyizzy a răspuns:

Yep ..Toate 3 love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Da. Pana acum a tinut. Sper sa tina in continuare. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
mersi d raspuns
ai ft mare drp
c fac q actualu
imi aminteste de exu:-

| Tany a răspuns:

Nu m-am sarutat nici o data dar am avut parte de dragoste la prima vedere si atunci simteam ca totul in mine se tulbura si desigur ca aveam fluturasi in burtika au fost cele mai placute simturi ale mele si am cucerit aceasta persoana in aceeasi seara dar cu parere de rau ne-am intilnit doar 14 zile fiindca tabara are doar 14 zile big grin