| Sadiss a întrebat:

Ati avut vreo data senzatia ca v-ati nascut prea devreme sau prea tarziu. sa doritis a va fi nascut intr-un an precedent. 1800?

3 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Eu sunt multumita de anul in care m-am nascut(1992), pentru ca in perioada copilariei mele putina lume avea calculator si am putut sa ma bucur din plin de copilarie, nu precum copiii din ziua de astazi, care de la 12 ani deja se gandesc la lucruri de adulti. Mi-ar fi placut sa ma nasc in Antichitate, pentru a vedea modul de gandire si de comportare al oamenilor, insa nu stiu daca as fi suportat lipsa mijloacelor moderne de transport, comunicare samd. Si in Evul Mediu mi-ar fi placut, ma fascineaza rochiile acelea lungi, cu multe straturi de dantela :X

| -=AleCS=- a răspuns:

Eu consider ca m-am nascut prea tarziu. parintii mei sunt mai invarsta si nu prea imi comvine... dar nici chiar in antichitate laughing erau prea... necivilizati big grin

| alexutzu00791 a răspuns:

Eu as fi locuit in Gomoralaughing