| thmmy a întrebat:

Ati avut vreodata dorinta de a incerca nou? Cum ar fi sa fumati sau alte chestii daste mai ciudate...

2 răspunsuri:
| madycumada a răspuns:

Da,este ceva normal sa te tenteze lucruri noi, insa nu mereu este bine sa fumezi de exemplu pentru ca poti devenii dependent. Este bine sa stii ceea ce poti incerca si ce e e bine si ce nu.

| TeddyAn a răspuns:

Atunci când ai astfel de dorinţe inspiră-te de la cei care au încercat şi întreabă-i dacă li se pare ok ceea ce au făcut... Poate asta te va ajuta în legătură cu lucrurile pe care vrei să le încerci