| MarianPapuc98 a întrebat:

Ati avut vreodata impresia ca aratati cel mai urat si vi se pare ca toate pozele pe FB sunt perfecte iar pozele voastre sunt proaste, ba am nasul prea mare, ba am falcile prea mari, ba imi ies cosurile in evidenta, ba am gura stramba. sad

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am patit-o dar ma gandesc ca alte persoane sant mai urate decat mine si in plus nu imi pasa cum arat doar nu caut nevasta, ma multumesc ca traiesc

| RainmakerX a răspuns:

Da,mai demult. De foarte mult timp retusez pozele in photoshop rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai văzut măcar ce isi postează altii pe FB? Fac o fata de speriat si dupa o postează ca na..trebuie sa ai 10 poze postate pe zi.
Tâmpenii. Iti faci o poza, doua, te asiguri si tu ca nu arati nu stiu cum, si daca pozele nu sunt bune, asta e, nu mai faci.
Nu te gândi la cum arata altii, gandeste-te la cum arati tu si simte-te bine in pielea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt asa de urat incat nu imi da voie sa uploadez poze cu mine pe facebook.

| LovelyA17 a răspuns:

big grin Îți faci 100 de poze, îți plac 5 și postezi doar una. Nu suntem perfecți. Iar unii chiar nu se pot poza )) Încearcă doar să zâmbești în poză cum o faci în fiecare zi, nu te gândi să ieși perfect. E doar o poză! Contează cum arăți în realitate nu în poză. Ți-ar plăcea mai mult să fii o adorăbiliciune în poze iar în realitate să arăți ORIBIL? laughing