| yanny`s a întrebat:

Ati avut vreodata relatii cu persoane de acelasi sex? cum a fost?:

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De prietenie.Mai mult nu.Nu ma atrag si nu o sa ma atrag niciodata fetele/femeilewinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu de natura sexuala.Doar relatii de prietenie, amicitie, colegialitate.

| Vizitiul a răspuns:

Nu, si nici nu as dori sa am parte de asa ceva. Dumnezeu a lasat omul cu un scop, si anume, sa se inmulteasca. Nu vad cum doua persoane de sex opus se pot inmulti. Detest homosexualii si lesbienele.

| Marcelino a răspuns:

Nu mi place subiectul astastraight face.

| Aiwendil a răspuns:

Nu. Poate doar de familie, prietenie, rude...Sincer eu una nu discriminez homosexualii sau lesbienele.Sunt si ei oameni. Daca se iubesc ce e rau in asta? E dragoste.
Bye!

| crrinnaaa a răspuns:

Nu. dar totusi am auzit de la o prietena ca e cel mai bine cand te saruti cu o fata. din cauza ca ambele puneti pasiune si chestii din astea...

cuplul baiat baiat mi se pare groaznicstraight face