| Hiroshimaaaa a întrebat:

Ati castigat vreodata lucruri de pe net. adica o prietena a primit un email de la Apple sau ceva de genu si a dat un mesaj ca sa castige un Iphone. eu una cred ca e pacaleala. Voi ati castigat vreodata ceva? happy

2 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Nu d-ati curs invitatiilor primite prin e-mail or sms ori apel telefoni.
daca nu sunteti inscrisi in acel concurs nu aveti cum sa castigati
mai ales cand te ia dupa IP or adresa rolling on the floor
fake fakke fake fake

| NoIdentity a răspuns:

Noo.oh go on.E doar o pacaleala. Oricum,cine sau ce firma ar fi fraiera sa dea un iphone pe gratislaughing.In fine,poate, cine stie, castigi tu cevasmug. Succes!